Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Kadra

Kadra nauczycielska

Szkoły Podstawowej Danuty Siedzikówny  "Inki" w Grudnej Górnej

 

Imię i nazwisko

Nauczany przedmiot

e-mail

   Małgorzata Śliwa

dyrektor szkoły

język polski

m.sliwa@spgrudna.edu.pl

Wioletta Kaput

język polski

w.kaput@spgrudna.edu.pl

Teresa Czarnecka

edukacja przedszkolna, informatyka, biblioteka

t.czarnecka@spgrudna.edu.pl

Wiesława Kędzior

edukacja wczesnoszkolna

w.kedzior@spgrudna.edu.pl

Dorota Zastawna

edukacja wczesnoszkolna

d.zastawna@spgrudna.edu.pl

Maria Augustyn

matematyka, technika

m.augustyn@spgrudna.edu.pl

Rafał Szczygieł

historia, plastyka

r.szczygiel@spgrudna.edu.pl

Urszula Kurzawa

edukacja wczesnoszkolna, edukacja przedszkolna, przyroda, biologia

u.kurzawa@spgrudna.edu.pl

Agata Stanek

język angielski

a.stanek@spgrudna.edu.pl

Józef Prokuski

wychowanie fizyczne, EDB

j.prokuski@spgrudna.edu.pl

Krystyna Grzesiakowska

muzyka

k.grzesiakowska@spgrudna.edu.pl

Zygmunt Ogórek

religia

z.ogorek@spgrudna.edu.pl

Dorota Hebda

chemia, biologia, geografia

d.nowicka@spgrudna.edu.pl

Wioleta Olszewska

język niemiecki

w.olszewska@spgrudna.edu.pl

Agnieszka Jędrzejczyk

fizyka

a.jedrzejczyk@spgrudna.edu.pl

Agata Darłak

pedagog specjalny, logopeda, terapeuta pedagogiczny

a.darlak@spgrudna.edu.pl

Patrycja Czapla

pedagog szkolny

p.czapla@spgrudna.edu.pl

Data dodania: 2021-01-24 19:48:04
Data edycji: 2023-11-21 16:56:31
Ilość wyświetleń: 1482

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"Z woli własnej, z woli Nieba Zachowałam się jak trzeba…”

Alicja Węgorzewska
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej