Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

REALIZOWANY PROGRAM

DWUJĘZYCZNE DZIECI -  Międzynarodowy Program Powszechnej Dwujęzyczności    

     

     Od września 2023 roku realizujemy w naszej szkole Program Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci” opiera się na współpracy nauczyciela języka angielskiego z nauczycielem wychowawcą. Razem, poprzez ekspozycję na język angielski i ćwiczenia utrwalające, umożliwiają dziecku stanie się dwujęzyczne. Dwujęzyczność to przede wszystkim inwestycja w rozwój każdego dziecka, zarówno pod względem umiejętności językowych, jak i ogólnego rozwoju intelektualnego, psychicznego i zdrowia.

     Opracowany przez światowej sławy lingwistkę – Claire Selby – program dostarcza nie tylko unikalnych materiałów do nauki angielskiego, ale także inspirujących tekstów i muzyki. W naszym przedszkolu realizowany jest cykl “Baby Beetles”, czyli wesołe, kolorowe żuczki. Program obejmuje pełen wachlarz piosenek, filmów, zabaw oraz kart pracy, co sprawia, że nauka staje się fascynującą przygodą.

      Dwujęzyczne Dzieci to nie tylko lekcje, to także wspólne odkrywanie tajemnic języka angielskiego poprzez zabawę i interakcję. Dzięki programowi, który wykorzystuje najnowsze metody nauczania, pragniemy, aby dzieci rozwijały swoje zdolności językowe w sposób naturalny i efektywny. Z dumą podkreślamy, że nasze przedszkole to miejsce, gdzie dwujęzyczność staje się integralną częścią codziennego życia, zapewniając dzieciom solidne fundamenty do dalszej edukacji i przyszłego rozwoju.

 

Data dodania: 2023-09-10 21:28:55
Data edycji: 2023-11-19 13:17:31
Ilość wyświetleń: 475

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

"Z woli własnej, z woli Nieba Zachowałam się jak trzeba…”

Alicja Węgorzewska
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej