Andrzejki 2023

W naszej szkole odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa. Andrzejki, które na stałe wpisały się w scenariusz szkolnego kalendarza, są wspaniałą okazją do dobrej zabawy i  jednocześnie źródłem szacunku dla tolerancji oraz obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Dyskoteka szkolna była okazją nie tylko do świetnej zabawy, ale także integracji szkolnej społeczności. Zabawę uświetniły przeboje disco polo i współczesnej muzyki popowej. Szaleństw, radości oraz uśmiechu było wiele i każdy z utęsknieniem czeka już na następny andrzejkowy bal. Wszyscy zadowoleni wrócili do domów pełni wiary, że spełni się to, co wywróżyli sobie tego magicznego wieczoru.

Data dodania: 2023-12-02 17:33:31
Data edycji: 2023-12-02 18:18:01