Bal Karnawałowy klas 1-3

Bal karnawałowy jest długo wyczekiwaną atrakcją przez dzieci. Podczas takiego wydarzenia dzieci mogą wcielić się w kogoś innego, przebrać się za znaną i lubianą postać bajkową i wyglądać inaczej niż zwykle.  Bal karnawałowy dostarcza wiele pozytywnych emocji i przeżyć nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Tak też było u nas, w dniu 28 stycznia roku dzieci z klas 1-3 na  udekorowanym korytarzu  szkolnym pojawiły się kolorowe postaci.

Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy,…nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na korytarzu podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Data dodania: 2021-02-21 17:31:21
Data edycji: 2021-02-22 13:44:41