Bal Karnawałowy w przedszkolu

W tłusty czwartek 11 lutego dzieci z przedszkola również miały przygotowany Bal Karnawałowy. Zabawę taneczną połączoną z maskaradą. Można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, policjantów, strażaków. Wszystkie dzieci przebrane w kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki. Podczas balu odbywały się różnorodne zabawy taneczne, które przysporzyły wiele radości najmłodszym. Każde z dzieci zaprezentowało swój stój przed całą społecznością przedszkolną i szkolną. Na dzieci czekała również niespodziana w postaci obiadu i słodkiego poczęstunku.  Wszystkie dzieci i te młodsze i starsze bawiły się wyśmienicie przy znanych i lubianych przebojach.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z uśmiechem na twarzy i upominkami, które otrzymały za piękne stroje opuszczały salę balową. Wszystkie dzieci spędziły miło czas, a wspólna zabawa przyniosła dużo zadowolenia, radości i uśmiechu.

Data dodania: 2021-02-21 18:11:18
Data edycji: 2021-02-21 18:36:32