Dzień Chłopaka

30 września, jak co roku wypada Dzień Chłopaka. Jest on głównie obchodzony wśród młodzieży szkolnej. U nas świętowaliśmy ten dzień 2 października. Uczennice klasy 7 postanowiły zorganizować dla swoich kolegów różne konkursy. Wśród nich chłopcy musieli między innymi zrobić awangardową fryzurę, poskładać pięknie ubrania, a nawet wykonać makijaż na koleżance. Nie odbyło się też bez różnych wyzwań ukrytych w balonikach wszystkie konkurencje oczywiście były na czas. W nagrodę każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.

Jeszcze raz życzymy, tym małym i tym dużym  chłopcom spełnienia wszystkich marzeń. Jak mówił Walt Disney „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz również tego dokonać”.

Data dodania: 2023-10-06 16:54:19
Data edycji: 2023-10-06 19:44:11