Deklaracja dostępności
Reset
Reset

II miejsce w Turnieju Piłki Halowej

Kolejny raz nasi uczniowie wzięli udział w turnieju piłki nożnej halowej organizowanym przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku. Tym razem szkołę reprezentowali: Kamil Augustyn, Krzysztof Bebel, Maksymilian Orkisz, Jakub Świętoń, Kamil Czernecki, Dominik Czekański, Kacper Skocz.    Turniej został rozegrany w dwóch grupach. Nasi uczniowie remisując 1:1 ze szkołą w Siedliskach Bogusz i wygraną ze Smarżową 4:0 wyszli z grupy    z drugiego miejsca. Po krótkiej przerwie w meczu półfinałowym pokonują szkołę w Brzostku 1: 0,  a następnie spotkali się w finale z uczniami szkoły podstawowej w Jaworzu Górnym. Po bardzo dobrym początku meczu uczniowie z Grudnej Górnej prowadzili 1: 0. Niestety druga połowa okazała się być bardziej szczęśliwa dla naszych rywali i mecz ostatecznie zakończył się 2:1. Warto zaznaczyć, że to nasz drugi turniej z kolei, gdzie zabrakło nam szczęścia w finale.

Gratulujemy zawodnikom II miejsca i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Data dodania: 2024-03-01 12:18:54
Data edycji: 2024-03-01 12:24:34