Karnawałowa zabawa

Karnawał to czas zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Jest to radosny okres zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Przedszkolaki także nie mogły doczekać się dnia, kiedy założą wymarzone stroje karnawałowe i zaprezentują je wśród kolegów i koleżanek w przedszkolu.  Kiedy 9 stycznia sala przedszkolna były już gotowa oraz przystrojona, a dzieci pojawiły się w przebraniach, rozpoczął się bal karnawałowy. Przedszkolaki bawiły się przy muzyce, brały udział w zabawach oraz różnych konkurencjach. Zabawa upływała pod znakiem fantastycznych humorów, śmiechu oraz żartów, a kiedy dzieci już się trochę zmęczyły przyszedł czas na przerwę i poczęstunek, po którym jeszcze długo tańczyły i nie chciały kończyć zabawy. Dni takie jak ten z pewnością na dłużej zapadają w pamięci i dzieci jeszcze długo wspominają je z uśmiechem.

Data dodania: 2022-02-16 18:27:03
Data edycji: 2022-03-02 20:33:10