Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean”
 Isaac Newton

Czas powrotu do szkoły to radosny czas. Mimo, że wakacje już minęły, to czekają nowe wyzwania, „wyspy wiedzy” do odkrycia, góry marzeń do zdobycia i morze zabawy do przepłynięcia. Wróciliście z licznych podróży podczas, których każdy z was czegoś się nauczył. Świat jest mądrym nauczycielem i przepięknym doświadczeniem.

W Grudnej Górnej czekał na nas „drugi dom” – nasza szkoła, do której z radością powróciliśmy. Przed nami kolejna podróż, celem zdobycia wiedzy i licznych umiejętności.

Drodzy Uczniowie!  Życzę Wam, aby ten rok szkolny pozwolił rozwijać Wasze zdolności i pogłębiał wiedzę. Pamiętajcie, że nauka to nie tylko wiedza o świecie, historii, czy matematyczne działania, to również wiedza o tym, jak być dobrym człowiekiem.

Drodzy Nauczyciele! Życzę wam radości z wykonywanej pracy i wielu sukcesów. Pamiętajcie, że nie wszystkie z nich da się zmierzyć ocenami uczniów. Bądźcie dla uczniów autorytetem oraz dokładajcie kropelka po kropelce do oceanu wiedzy naszych podopiecznych.

Drodzy Rodzice! Pamiętajcie, że mamy wspólny cel – jak najlepszą przyszłość Waszych dzieci. Nie zapominajcie też, że my, nauczyciele, jesteśmy tu dla nich, ale „Rodzice to pierwsza księga, z której czytają dzieci”.

Życzę Wam powodzenia.

Dyrektor szkoły oraz wasz nauczyciel i wychowawca: Małgorzata Śliwa