Rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny 2021/2022

“Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy”

Janusz Korczak

Wspomnienia wakacyjne pokrywa kurz, czas wyruszyć w nowy rejs na spotkanie z przygodą zwaną nauką.

Witam drogich uczniów, szanownych nauczycieli, pracowników obsługi oraz rodziców w nowym roku szkolnym 2021/22. Przed nami nowe, trudne wyzwania, które należy podjąć i wypełnić, „ … nie można zdezerterować…”. Drodzy nauczyciele, odnosząc się do słów Korczaka, dziecko błądzi, a my musimy pokazać mu właściwe tory. To nasza rola i powinność.   Drodzy uczniowie podejmijcie ten piękny trud nauki, jaki daje wam życie. My, wasi nauczyciele, będziemy wam towarzyszyć inspirując, zaciekawiając, ucząc i wspomagając was w każdym zadaniu, bo przecież „ (…) każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje Westerplatte  (…)”.

Życzę powodzenia i wytrwałości.

Dyrektor szkoły:  Małgorzata Śliwa

Data dodania: 2021-10-27 10:08:31