Tobie MAMO...

Dnia 28 maja 2024 r. w Szkole Podstawowej w Grudnej Górnej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki. Przybyłych gości powitała Pani dyrektor szkoły, a następnie złożyła im najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Słowami piosenki „Ty pod sercem mnie nosiłaś, Ty o zdrowie me prosiłaś …” mali aktorzy rozpoczęli swój występ artystyczny. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz klas 1-3 przygotowały dla Mam montaż słowno-muzyczny. Nie zabrakło również pokazów tanecznych oraz piosenek. Natomiast klasy 4 - 7 wyrecytowały piękne wiersze i zaśpiewały piosenki. Dzieci w ten sposób wyraziły swoją wdzięczność, szacunek, a nade wszystko miłość do swoich kochanych Mam. Po wspaniałych występach Mamy otrzymały upominki przygotowane przez swoje pociechy, a Pani dyrektor zaprosiła przybyłych gości na słodki poczęstunek.

Data dodania: 2024-06-02 14:17:56
Data edycji: 2024-06-03 17:32:23