„Codziennie rób przynajmniej jeden krok w kierunku swojego celu”

Bruce Lee

Sport to surowy i wymagający nauczyciel, nie pobłaża i wymaga ciągłego wysiłku i zdyscyplinowania. Uczy pokory i wyciągania wniosków z porażek. Tego są świadomi uczniowie naszej szkoły. Ważnym jest, by zrozumieli, że każdy mały krok przybliża ich do upragnionego celu.

7 października 2022r. uczniowie wzięli udział w gminnych VI Grand Prix Gminy Brzostek w Biegach Przełajowych o Puchar Burmistrza Brzostku.

Uczeń Gabriel Orkisz zdobył III miejsce w kategorii klas VII – VIII chłopców, a uczeń Patryk Sosnowski zdobył II miejsce w kategorii klas I – III chłopców. Te indywidualne sukcesy są źródłem satysfakcji i radości zarówno dla uczniów jak i dla nas, kształcących młode charaktery, nauczycieli.

Data dodania: 2022-10-07 10:57:32
Data edycji: 2022-11-22 10:49:45