Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki - robimy soki  w przedszkolu w Grudnej Górnej

Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki.

Wszyscy dobrze wiedzą jakie bogate w witaminy są soki owocowe. Warto pomóc dziecku je polubić. Soki to nie tylko doskonałe źródło witamin i cennych składników, są także pyszniejsze niż słodycze. Przekonaliśmy się o tym w czwartek 13.10.2022r. podczas robienia i picia soków przez dzieci w naszym przedszkolu.

Dzieci pełne zainteresowania i ciekawości przystąpiły do wrzucania owoców do wyciskarki. Degustacja zachęciła dzieci do sporego wypicia soku. Wszystkim bardzo smakował, ponieważ wykonany był samodzielnie przez dzieci, bez cukru i konserwantów.

Data dodania: 2022-10-13 11:01:34
Data edycji: 2022-11-22 10:49:35