Wycieczka do Kina i Parku Trampolin w Rzeszowie

Dnia 17 listopada 2022r. uczniowie naszej szkoły odbyli wycieczkę do Kina „Helios” w Rzeszowie na film pt. film pt. „ Chłopiec zza szyby. To film o chorym chłopcu. Pino cierpi na hemofilię. Całe dzieciństwo musiał na siebie uważać. Zabawom rówieśników najczęściej przyglądał się z okna swojego pokoju. Został nazwany "chłopcem zza szyby". Kiedy jedno z dzieci zauważyło, że Pino je szpieguje, postanowiło go odwiedzić i doprowadzić do konfrontacji. Okazało się, że Pino to sprytny, zabawny i ciekawy chłopak. Dla niego to nadzieja na prawdziwych przyjaciół. Jest zdeterminowany aby opuścić bezpieczny, nudny pokój i zacząć cieszyć się życiem "na wolności". Film uczył wrażliwości i empatii.

Następnie uczniowie udali się do Parku Trampolin – Grawitacja, gdzie czekało na nich wiele atrakcji.

Data dodania: 2022-12-06 12:56:00
Data edycji: 2022-12-06 12:58:06