Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022 r. pożegnaliśmy rok szkolny 2021/2022. Uroczyste pożegnanie dla oddziału przedszkolnego oraz dla klas I – VIII rozpoczęło się o godz. 8.00. mszą świętą. Następnie w budynku szkoły Pani Dyrektor krótko podsumowała rok szkolny, podkreślając duże zaangażowanie wszystkich w pracę w tym roku szkolnym. Podziękowała nauczycielom, pracownikom obsługi, rodzicom i uczniom za włożony trud. Życzyła wszystkim udanych wakacji. Następnie p. Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe za średnią ocen przynajmniej 4,75 oraz nagrody i dyplomy za inne osiągnięcia.  Pozostali uczniowie otrzymali  świadectwa w swoich salach lekcyjnych z rąk wychowawców.

Data dodania: 2022-06-25 19:44:31
Data edycji: 2022-09-09 11:53:07